MÖBLER / Möbler, övrigt / Sängvärmare 9076310
nr 907 6310
Sängvärmare
1800-tal, Mässing / trä, längd: 78 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 18:14:16
25/8 18:05:58
100 kr
25/8 18:09:16
Mässing